Ana Sayfa Resmi İlanlar 16 Nisan 2017 838 Görüntüleme

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. –Alpullu Şeker Fabrikası Müdürlüğünden;

İHALE İLANI

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. –Alpullu  Şeker Fabrikası Müdürlüğünden;

Tephir Kazanı, Vakum Kazanı ve Isıtıcılarına ait Boruların Demontajı, Montajı ve Makinatolanması  Hizmet Alımı İşi” T.Ş.F.A.Ş.- Genel Müdürlüğü “Mal ve Hizmet Alım Yönetmeliği” esaslarına göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

İhale Kayıt No:2017 / 180143

 1-İdarenin

a) Adresi

: Alpullu Şeker Fabrikası Müdürlüğü 39570-Alpullu/KIRKLARELİ

b) Telefon ve faks numarası

:Tlf: 0288 523 22 40(5 Hat), Faks: 0288 523 12 60

 2-İhale konusu hizmetin

a) Niteliği, türü ve miktarı

:Fabrikamızda mevcut, ısıtıcılar ile tephirlere (buharlaştırıcılara) ait toplam 25.000 adet boruların demontajı, montajı ve makinatolanması işin miktarını teşkil eder.

b) İşin yapılacağı yer

: Alpullu Şeker Fabrikası

c) İşin Başlama ve Bitiş Tarihleri

:Şartname eki verilen listede belirtilmiştir.

 3-İhalenin

a) Yapılacağı Yer

:Alpullu Şeker Fabrikası-Toplantı Salonu.

b) Son Teklif Verme Tarihi ve Saati

:28/04/2017 Cuma  günü, Saat 14.00

 

  4- İhale; şartnamede belirtilen gereklilikleri yerine getiren yerli isteklilere açıktır. Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremezler.

  5- İhale dokümanı (Alpullu Şeker Fabrikası-Ticaret Servisi Alpullu//BABAESKİ) adresinde görülebilir ve TL.100,00 (Yüz TL) karşılığı aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

  6- Teklifler 28/04/2017 Cuma günü, saat 14.00’ a kadar Şeker Fabrikası Müdürlüğü Alpullu-BABAESKİ adresindeki Fabrikamız Haberleşme Servisine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta yoluyla da gönderilebilir. (Postadaki gecikmelerden İdare sorumlu tutulmayacaktır)

  7- İstekliler tekliflerini götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle  toplam bedel üzerinden götürü bedel sözleşmesi imzalanacaktır.

  8- İstekliler, teklif edilen bedelin % 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri oranda geçici teminat vereceklerdir. Bu şarta uymayan isteklilerin teklifleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

  9- Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 (altmış) takvim günü olmalıdır.

10- Ceza ve yasaklamaya ilişkin hususlar hariç, mezkur ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa tabi değildir.

                                                                                               TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

Babaeski Söz Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.