Ana Sayfa Resmi İlanlar 22 Temmuz 2016 1071 Görüntüleme

T.C. KIRKLARELİ VALİLİĞİ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İHALE İLANI

T.C.

KIRKLARELİ VALİLİĞİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

İHALE İLANI

1-  Mülkiyeti Spor Genel Müdürlüğümüze ait, kullanım hakkı İl Müdürlüğümüz tasarrufunda olan Babaeski İlçesi, Dindoğdu Mahallesi, Fatih Caddesi, No: 141 adresinde bulunan Babaeski Gençlik Merkezinin arka kısmında yer alan 600 m2lik alanın, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri gereğince ihale yoluyla kiraya verilmesi planlanmaktadır.

600 m2lik taşınmaz “Çay Bahçesi olarak işletilmek üzere” 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45 ve 46. maddeleri gereğince Açık Teklif (Arttırma) Usulü ile ihaleye çıkarılmak suretiyle kiraya verilecektir. Kira Süresi (1) bir yıldır.

2-  İhale 02 Ağustos 2016 Salı günü Saat 14.30’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hizmet Binasındaki, toplantı odasında yapılacaktır.

3-Söz konusu taşınmazın yıllık muhammen kira bedeli 10.000,00 TL. (OnBinTürkLirası) olup, ihaleye esas % 30 (YüzdeOtuz) geçici teminat 3.000,00 TL. (ÜçBinTürkLirası)dır. Geçici teminat nakit yatırıldığı takdirde İl Müdürlüğümüzün Halk Bankası Kırklareli Şubesi nezdindeki TR 11 0001 2009 5520 0005 0000 21 İban nolu hesabına yatırılacaktır.

4- İhale Bedeli Üzerine % 18 KDV, % 5 Spor Payı, % 6 Kati Teminat ve Damga Vergisi ilave edilecektir.

5-İhaleye katılmak isteyenlerden istenilen belgeler.

a-) Tebligat için adres beyanı,

b-)Geçici teminat yatırıldığına ilişkin banka dekontu veya Banka Teminat Mektubu, (Geçici Teminatın bankalardan alınacak Geçici Teminat Mektubu ile verilmesi halinde mektubun şekli ve içeriğinin 2886 sayılı kanunun 27.maddesi ve bu kanun uyarınca yayınlanmış D.İ. Genelgesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.)

c-)Gerçek kişiler için ikametgah belgesi. (Nüfus Müdürlüğü Adrese dayalı nüfus kayıt sisteminden)

d-)Tüzel Kişilerde teklifte bulunacak kişilerin noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri ile Tüzel Kişiliğin siciline kayıtlı olduğu oda veya meslek teşekkülden ihale yılı içinde alınmış sicil belgesi,

  1. e) Gerçck Kişi olması halinde noter tasdikli imza beyannamesi.

f-) 2886 sayılı kanuna göre ihalelere katılmaktan yasaklı olmadığına taahhütname.

g-)Vekâleten İhaleye katılacak olanlar için vekâletname (Noterden)

h-)Gerçek Kişilerde Cumhuriyet Baş Savcılığından alınmış sabıka kaydı (İhale Tarihinden Önceki Son Altı Ay İçerisinde Alınmış)

ı-) İhale dokümanı alındığına ilişkin makbuz.

i-) 4734 ve 2886 sayılı yasalara göre taahhüt altına girdiği iş ile ilgili idaremize borcu olmadığına dair Müdürlüğümüzden alınmış yazı.

6-İhaleye ilişkin şartname, mesai saatleri İçerisinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İşletmeler servisinde görülebilir ancak İhaleye katılacak olanların ihale dokümanı alması zorunlu olup, ihale doküman bedeli 50,00 TL. (ElliTürkLirası) dır.

7-İdare İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

8-Telgraf, Faks ve Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlan olunur.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Babaeski Söz Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.