Ana Sayfa Gündem 14 Nisan 2017 1085 Görüntüleme

İLÇE GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI.

İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Erhan öztürk
Haber: Aydın BİLGİLİ

Babaeski İlçe Gençli ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne atanan Erhan Öztürk 10 Mart 2017 Pazartesi günü itibarı ile görevine başladı.
Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karaçayır Atletizm Pisti Tesis Amairliği görevini yürütürken 1 Mart 2017 tarihinde ilçemize atanan Erhan Öztürk 10 Mart 2017 Pazartesi günü itibarı ile İlçe Gençlik Ve Spor Hizmetleri Müdürü olarak görevine başladı.
Görevine başlaması dollayısı ile ilgili olarak görüştüğümüz Öztürk “Babaeski’ye atanmaktan gerçekten çok mutluyum. Babaeski doğal güzelliği ile insanı kendine bağlayan bir ilçe” diyerek yaptığı açıklamalarda şunlara yer veri.
Ben 1982 İzmit doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve Lise hayatımı İzmit’te tamaladım. Üniversite tahsilimden sonra Emniyet mensubu olarak göreve başladım. Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine geçtim. Uzun yıllar Bolu’da görev yaptım ve eşiminde Tarkya’lı olması dolayısı ile bu bölgeyi istem ve Babaeski İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü olarak atandım ve görevime başladım. Geldiğim günden beri Babaeski hakkında çok şey öğrendim ve Babaeski’yi de çok sevdim. Babaeski spor olarak isim yapmış ilçelerimizin başında geliyor vefutbol takımının 2. Lige kadar yükseldiğini öğrendim. Ancak şimdi Dsüper amatör liginde mücadele ediyor. Umuyorum burdan BAL ligine çıkar ve yukarılara doğru yükselir. Tesis olarak biraz geride kalmış ama hep birlikte gücümüz oranında buraya güzel tesisler kazandırmak istiyorum. Öncelikle iyi ve modern bir futbol sahası ve tribünler yaptırmak için çalışacağız. Bunun yanında bir de yüzme havuzu konusu var. İnşallah onuda hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız. Tesislerde eleman yetersizliği de var ve onuıda tamamlamak için gerekli girişimleri de başlattık. Umuyorum iyi olacak ve güzel günler göreceğiz.” Dedi.
İlçe Gençlik Ve Spor Hizmetleri Müdürü Olarak Göreve başlayan Erhan Öztürk kimdir?
İzmit’te 1982 yılında doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini orada tamamladı.

EĞİTİM BİLGİLERİ

2004 : Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksekokulu, Adana, Ön Lisans
2008 : Anadolu Üniversitesi, Eskişehir, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü, Lisans

2012 : Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü, Lisans
2017 : Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Antrenörlük Eğitimi Anabilimdalı, Yüksek Lisans
SEMİNER – KURSLAR – ANTRENÖRLÜKLER

1- Havalı ve Ateşli Silahlar Atıcılık Antrenörlüğü, 2013, Bolu, (2. Kademe)

2- Vücut Geliştirme ve Fıtnes Antrenörlüğü, 2012 (3. Kademe)

3- Savunma Taktikleri, 2008, Bolu

4- Aikido Semineri, 2004, Adana

5- Bilgisayar, 2004, Adana

6- Taekwondo(Kırmızı-siyah kuşak), 1992-2000, Kocael
ÖZGEÇMİŞİ

1982 Yılında İzmit doğdu. Yalova İli Altınova İlçesi nüfusuna kayıtlı. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kocaeli’de tamamladı. Körfez Tüpraş 50. Yıl Süper lisesinden mezun olduktan sonra

2002-2004 yılları arasında Adana Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksekokulundan 12. olarak mezun oldu. 21.06.2004 tarihinde Bolu’ya atanarak Bolu Emniyet Müdürlüğü’nde görevine başladı.

2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirerek lisans öğrenimini tamamladı.

30 Kasım 2008-30 Mayıs 2009 tarihleri arasında 6 ay kısa dönem olarak Ankara ili Polatlı ilçesinde askerlik görevini yaptı.

2012 Haziran ayında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümünden şeref öğrencisi ünvanı alarak mezun oldu.

2012 Haziran ayında kurumlar arası geçiş yaparak Bolu Emniyet Müdürlüğü’nden Bolu GHSİM’ye geçti. Yaklaşık 6 ay Bolu GHSİM Basın ve Halkla İlişkiler Bölümünde çalıştıktan sonra 2012 Aralık tarihinde Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Tesis Amirliği görevine getirildi.
Bu görevi süresince Atletizm tesisinde birçok ulusal ve uluslararası müsabakaya ev sahipliği yaptı.. Atletizm Türkiye Şampiyonu yarışmalarının yanında 2016 Temmuz ayında Türkiye’de 4. kez Bolu’da bir ilk olan Atletizm Balkan Şampiyonasına ev sahipliği yaptı.

Atletizm Tesis Amir’i görevini yerine getirirken aynı zamanda Atıcılık/Havalı Silahlar antrenörlüğü görevini de üstlendi. Planlı ve yoğun çalışmalar sonucunda 3 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de ve Uluslararası yarışmalarda BOLU’nun adını başarılı bir şekilde Türkiye’ye ve Dünya’ya duyurabilmeyi ve bu branşta ilk başarıları BOLU’ya getirmeyi sporcularımla birlikte başardı.

2014-2016 yılları arasında katıldığı Atıcılık ve Avcılık Federasyonu ulusal ve ISSF(Uluslararası Atıcılık Federasyonu)’nin yarışmalarında;

Takım olarak; 2 kez Türkiye Şampiyonluğu, 4 kez Türkiye 2.liği ve 1 kez de Türkiye 3.lüğü,
Bireysel olarak; 1 kez Türkiye şampiyonluğu, 4 kez Türkiye 2.liği, 4 kez Türkiye 3.lüğü kazanan sporcularının antrenörlüğünü yaptı.

16-23 Eylül 2016 tarihlerinde Azerbaycan’ın Gabala şehrinde yapılan Havalı ve Ateşli Silahlar Gençler Dünya Şampiyonasında Bolu’nun bu daldaki İlk mili sporcusu olan Aslı ÖVER’in de yer aldığı Türkiye takımı 10m Havalı Tabanca Genç Bayan Takımı Dünya 2. oldu.
12-16 Mart 2017 tarihlerinde Slovenya’nın Maribor şehrinde yapılan Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonasında Milli Takım Antrenörü olarak görev aldı. Bu yarışmada seçerek yetiştirdiğim Bolu sporcusu Aslı ÖVER Avrupa 9. olurken büyük erkeklerde İsmail KELEŞ Avrupa 3. olarak bronz madalya kazandı.

2015 Şubat bahar döneminde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Antrenörlük Eğitimi Anabilim dalında Yüksek lisansı 1.’likle kazandı ve halen öğrenimime devam etmekteyim.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Babaeski Söz Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.