Ana Sayfa Resmi İlanlar 30 Temmuz 2016 858 Görüntüleme

–İLAN— BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

SIRA NO MAHALLE MEVKİİ- CİNSİ AYLIK KİRA MUH.BED. KİRA SÜRESİ GEÇİCİ TEMİNAT İHALE SAATİ
1- Hacıhasan Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı, tapunun 3 (İmar:19L-II-a) pafta, 66 ve 67 adalar, No:2/2

Otopark Alanı

2.000,00.-TL 10 (on) Yıl 240.000,00X0.03

=7.200,00.-TL

14:30

           

          1- Belediyemize ait yukarıdaki listede belirtilen 1 (bir) adet yerin kiralama ihalesi Belediye Başkanlığının 26/07/2016 tarih ve E.1486 sayılı onayı ile 09/08/2016 tarihine rastlayan Salı günü Babaeski Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda Belediye Encümeni huzurunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre “Açık Teklif Usulü” ile yapılacaktır. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için ihale günü aşağıdaki yazılı belgeleri Encümen Üyeleri huzurunda ibraz etmeleri gerekmektedir.

                     Katılacaklardan istenecek belgeler:

  • Nüfus ayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi (gerçek kişiler için)
  • İsteklilerin tebligat adres beyanı.
  • İhaleye iştirak edecek kişilerin gerçek kişi olması halinde Vergi Dairesinden 2016 yılı onaylı vergi kaydı, Ticaret ve Sanayi Odası veya Esnaf Sanatkarlar Odasına, veya bağlı bulunduğu odaya kayıtlı olduğunu gösterir onaylı belge.
  • İhaleye iştirak edecek kişilerin Tüzel Kişilik olması halinde; 2016 yılı onaylı Tüzel Kişiliğinin kayıtlı olduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya idare merkezinin bulunduğu yerden alacağı Tüzel Kişiliğinin faaliyette olduğuna dair belge.
  • İhaleye iştirak edecek kişilerin ortak girişim olması halinde ortak girişimi oluşturan Gerçek ve Tüzel kişilerin her birinin ayrı ayrı ibraz edecekleri (a) ve (b) maddelerindeki
  • İhaleye iştirak edecek kişilerin Tüzel Kişilik olması halinde Noter tasdikli imza sirküleri.
  • Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin Noter onaylı vekaletname ile vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi.
  • İhaleye katılacak kişilerin ortak girişim olması halinde ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalanmış ortaklık sözleşmesi.

İhale üzerlerinde kaldığı takdirde ortaklık sözleşmesi Noter tasdikli verilir.                    Ayrıca ortak girişimin bütün ortakları, idare ile yapacakları ihale sözleşmesini şahsen veya  vekilleri aracılığı ile imzalayacaklardır.

ı- İhaleye iştirak edecek kişilerin  Belediyemize borcu olmadığı gösterir belge.

i- İhale şartnamesini satın aldıklarına dair Tahsilat Makbuzu.

Kiraya çıkarılan yerin muhammen bedeli ve geçici teminatı yukarıda çıkartılmış olup, geçici teminat %3, kati teminat %6’dır. Geçici teminat Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne nakit olarak yatırılacaktır. Geçici teminat 09/08/2016 Salı günü  saat 12:30 ’a kadar yatırılacaktır.

Kati teminat Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne nakit veya süresiz Banka teminat mektubu olarak verilecektir.

Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İhale şartnamesi her gün mesai saatleri içinde Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde görülebilir ve şartname 100,00.-TL karşılığında satın alınabilir.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

Babaeski Söz Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.