Ana Sayfa Resmi İlanlar 19 Nisan 2017 911 Görüntüleme

İHALE İLANI

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. –Alpullu  Şeker Fabrikası Müdürlüğünden;

Rafineri ile Soğutma Kulesi Arasındaki Mevcut Kondense Hattının Sökülmesi, Yeni Hattın Kaynak İşlerinin Yapılarak Montajının Tamamlanması Hizmet Alımı İşi” T.Ş.F.A.Ş.- Genel Müdürlüğü “Mal ve Hizmet Alım Yönetmeliği” esaslarına göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

İhale Kayıt No:2017 / 190582

 1-İdarenin

a) Adresi

:Alpullu Şeker Fabrikası Müdürlüğü 39570-Alpullu/KIRKLARELİ

b) Telefon ve faks numarası

:Tlf: 0288 523 22 40(5 Hat), Faks: 0288 523 12 60

 2-İhale konusu hizmetin

a) Niteliği, türü ve miktarı

: Mevcut Ø500×7 mm spiral kaynaklı boru hattının (toplam 120 m) sökülmesi, taşınması yeni hattın montajı, antipas ve boya yapılması işin miktarını teşkil eder.

b) İşin yapılacağı yer

: Alpullu Şeker Fabrikası

c) İşin Başlama ve Bitiş Tarihleri

:Şartname eki verilen listede belirtilmiştir.

 3-İhalenin

a) Yapılacağı Yer

:Alpullu Şeker Fabrikası-Toplantı Salonu.

b) Son Teklif Verme Tarihi ve Saati

:02/05/2017 Salı  günü, Saat 10.00

 

  4- İhale; şartnamede belirtilen gereklilikleri yerine getiren yerli isteklilere açıktır. Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremezler.

  5- İhale dokümanı (Alpullu Şeker Fabrikası-Ticaret Servisi Alpullu//BABAESKİ) adresinde görülebilir ve TL.50,00 (Elli TL) karşılığı aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

  6- Teklifler 02/05/2017 Salı günü, saat 10.00’ a kadar Şeker Fabrikası Müdürlüğü Alpullu-BABAESKİ adresindeki Fabrikamız Haberleşme Servisine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta yoluyla da gönderilebilir. (Postadaki gecikmelerden İdare sorumlu tutulmayacaktır)

  7- İstekliler tekliflerini götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle  toplam bedel üzerinden götürü bedel sözleşmesi imzalanacaktır.

  8- İstekliler, teklif edilen bedelin % 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri oranda geçici teminat vereceklerdir. Bu şarta uymayan isteklilerin teklifleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

  9- Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 (altmış) takvim günü olmalıdır.

10- Ceza ve yasaklamaya ilişkin hususlar hariç, mezkur ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa tabi değildir.

                                                                                               TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

Tema Tasarım | Osgaka.com