Ana Sayfa Resmi İlanlar 7 Mayıs 2017 720 Görüntüleme

İLAN BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

İLAN
BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
Madde 1- İhalenin Konusu ve Şekli
Mülkiyeti Babaeski Belediyesi adına kayıtlı olan Arsanın aşağıda tapu kayıtları, muhammen bedeli ve geçici teminat miktarı belirtilen arsanın satış ihalesi Belediye Başkanlığının 28/04/2017 tarih ve E.1637 sayılı onayı ile 06/06/2017 tarihine rastlayan Salı günü Babaeski Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda Belediye Encümeni huzurunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a (Kapalı Teklif Usulü) maddesine göre satılacaktır.

İli : Kırklareli
İlçesi : Babaeski
Mahalle/ Köyü : Dindoğru Mahallesi
Mevkii : Fatih Caddesi
Pafta No : 43 ( İmar:20K-III-b)
Ada : 398
Parsel : 63
Yüzölçümü : 5.817 m2
Niteliği : Arsa
Ulusal Adres Veri
Tabanı Adresi : Dindoğru Mahallesi, Fatih Caddesi, Kapı No:145, Dindoğru Mahallesi, 407 No.lu Sokak, Kapı No:2, Dindoğru Mahallesi, 408 No.lu Sokak, Kapı No:10 ve Dindoğru Mahallesi, 417 No.lu Sokak, Kapı No:1 BABAESKİ
Muhammen Bedeli : 2.495.000,00.-TL
Geçici Teminatı : 74.850,00.-TL

İhale Babaeski Belediyesince, 06/06/2017 tarihine rastlayan Salı günü saat 14:30’da Babaeski Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.

Şartname ve ekleri Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden K.D.V dahil 1.000,00.-TL (bin Türk lirası) karşılığında temin edilebilir.

Madde 2- Muhammen Bedel ve Teminatlar
Satılacak olan Arsanın satış bedeli ve Geçici teminat miktarı madde 1’de gösterilmiştir. İstekliler söz konusu Arsanın satış ihalesine katılabilmek için satın alacakları Arsasının muhammen bedelinin en az %3 (yüzde üç) oranında geçici teminatını ihale saatine kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne nakit yatırmak veya Banka Teminat Mektubu olarak ihale dosyasıyla ihale komisyonuna sunmak zorundadır.

Satılacak olan Arsanın kati teminatı %6 (yüzde altı) oranında olacaktır.

Teklifleri Kapalı zarf içerisinde 06/06/2017 tarihinde ihale saatine kadar Encümen Toplantı Salonuna teslim etmek zorundadır.

Satılacak olan Arsa K.D.V’den muaftır.

Madde 3- İhaleye Katılma Şartları
2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nda belirtilen niteliklere haiz olmak ve anılan Kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak, geçici teminatı yatırmak şarttır.

Madde 4- İhale Dosyasında Aranacak Belgeler
İsteklilerin ihaleye katılımında tanzim edilecek ihale dosyasında aranacak belgeler şunlardır:

Teklif Mektubu ( Şartname ekinde örneği mevcut)
Geçici teminat makbuzu veya Banka teminat mektubu
İhale şartnamesinin satın alındığına dair tahsilat makbuzu
Gerçek kişiler için nüfus cüzdanı sureti
Gerçek kişiler için yerleşim yeri belgesi ( ikametgah belgesi)
Gerçek ve tüzel kişiler için Noterden imza sirküsü. Vekaleten ihaleye katılım halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin Noter onaylı vekaletname ile vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi
Tüzel Kişilik olması halinde; ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge
Ortak katılım halinde Ortaklık beyannamesi (Noter onaylı)
Belediyemize borcu olmadığı gösterir belge

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Babaeski Söz Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.